Naar de inhoud
Le Essenze di Elda

Le Essenze di Elda

Le Essenze di Elda is een Italiaans merk met 47 geuren bij ons, elk in een fles van 100 en 500 ml. De dosering is 5 ml per wasbeurt, dus uit de grote fles haal je ongeveer honderd wasbeurten en uit de kleine twintig. Er zijn ook proefpakketten en bundels. In Nederland loopt de online verkoop via Wasparfum.nl, dus tussen webshops vergelijken kan hier niet. We letten daarom op acties en kortingscodes, en op het verschil tussen de maten. Dit merk publiceert per geur de noten, dus de geurfamilie is hier geen inschatting.

47 producten 5 winkels vanaf €0,20 per wasbeurt
Le Essenze di Elda Ambra wasparfum
€0,25 per wasbeurt
Le Essenze di Elda

Ambra

Houtig en warm, 500 ml
€24,95 4 winkels
Le Essenze di Elda Argan wasparfum
€0,25 per wasbeurt
Le Essenze di Elda

Argan

Houtig en warm, 500 ml
€24,95 3 winkels
Le Essenze di Elda Zircone wasparfum
€0,25 per wasbeurt
Le Essenze di Elda

Zircone

Houtig en warm, 500 ml
€24,95 2 winkels
Le Essenze di Elda Benessere wasparfum
€0,30 per wasbeurt
Le Essenze di Elda

Benessere

Houtig en warm, 500 ml
€29,95 2 winkels
Le Essenze di Elda Luna wasparfum
€0,30 per wasbeurt
Le Essenze di Elda

Luna

Houtig en warm, 500 ml
€29,95 3 winkels
Le Essenze di Elda Diana wasparfum
€0,40 per wasbeurt
Le Essenze di Elda

Diana

Houtig en warm, 500 ml
€39,95 2 winkels

Wij verdienen op dit moment niets aan deze links. Verandert dat, dan lees je het hier.

Zevenenveertig geuren, twee maten

Le Essenze di Elda heeft 47 geuren bij ons, elk in een fles van 100 en 500 ml. Er zijn ook proefpakketten en bundels, en van elke geur een flesje van 10 ml om te proberen. Christmas is een kerstgeur en ligt niet het hele jaar in de winkel.

De winkel schrijft “maximaal 5 ml” voor, en met die bovengrens rekenen wij. Doseer je zuiniger, dan valt de prijs per wasbeurt in jouw voordeel uit. Bij 5 ml per wasbeurt haal je uit een fles van 500 ml honderd wasbeurten en uit een fles van 100 ml er twintig. De kleine fles is per wasbeurt duurder, en dat is precies waarom hij bestaat: om te proberen.

Eén verkooppunt in Nederland

De online verkoop loopt via Wasparfum.nl, dus tussen webshops vergelijken kan hier niet. We letten daarom op acties en kortingscodes, en tonen dit merk op de dealpagina alleen als er echt iets loopt.

Waarom we dat onderscheid maken staat in hoe herken je een echte aanbieding.

Waar je op let

Bij zoveel geuren is de kans groot dat je iets kiest wat net niet is wat je zocht. Begin klein: een fles van 100 ml of een proefpakket kost een fractie van een misser.

De geuren leunen sterk op musk en bloemige tonen, zie musk en poederig.

Vragen over Le Essenze di Elda

Welke Le Essenze di Elda is nu het voordeligst?

Le Essenze di Elda Marsiglia bij Van Loon by Isa. Die kost €19,99 en komt daarmee op 20 cent per wasbeurt. Wij vergelijken op prijs per wasbeurt, want anders lijkt de grootste fles altijd het duurst.

Wat kost een wasbeurt met Le Essenze di Elda?

Tussen 20 en 40 cent, afhankelijk van welke fles je pakt en waar je hem koopt. Bij elk product hieronder staat het bedrag van vandaag.

Waar kun je Le Essenze di Elda kopen?

Wij volgen 5 winkels die dit merk verkopen. Welke vandaag het goedkoopst is verschilt per product, dus kijk op de productpagina naar de tabel met alle winkels.